Spójnia - Śląsk na ZDJĘCIACH. Cóż to był za mecz! Co za emocje w hali OSiR Stargard!

Jeden punkt zadecydował o wyniku meczu PGE Spójni Stargard ze Śląskiem Wrocław. Stargardzki zespół odrobił dwudziestopunktową stratę i wyszedł na prowadzenie. To jednak gości cieszyli się ze zwycięstwa 74:73. Obejrzyjcie galerię zdjęć z parkietu i trybun, autorstwa Tadeusza Surmy.

Wczorajszy mecz w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie dostarczył kibicom wiele emocji. Było wiele zwrotów akcji, a o wyniku decydowała ostatnia akcja, w ostatnich sekundach czwartej kwarty.

Pierwsza kwarta była remisowa, w drugiej przewagę miał Śląsk. Po długiej przerwie wrocławski zespół dominował i odskoczył nawet na 20 punktów.

Później rozpoczęła się pogoń stargardzkiego zespołu. Koszykarze PGE Spójni niesieni gorącym dopingiem kibiców odrobili wszystkie straty i w czwartej kwarcie wyszli na prowadzenie 72:69.

Spójnia Stargard - Śląsk Wrocław. O wyniku decydowała ostatn...

Ostatnie minuty spotkania to wielkie emocje. Śląsk odzyskał prowadzenie, ale ostatnia akcja należała do gospodarzy. Omari Gudul został jednak zablokowany przy rzucie na zwycięstwo i PGE Spójnia przegrała spotkanie trzeciej kolejki ekstraklasy 73:74.