Spójnia Stargard - Sokół Łańcut. Znajdź siebie na zdjęciach i obejrzyj decydujące momenty meczu numer 1

W pierwszym spotkaniu finałowym play off I ligi koszykarzy Spójnia Stargard pokonała Sokół Łańcut 76:73. Kto był na tym meczu, może siebie znaleźć na zdjęciach w galerii Tadeusza Surmy. Warto obejrzeć też filmik, w którym przypominamy ostatnią minutę tego emocjonującego spotkania.

Wczoraj Spójnia Stargard w pierwszym spotkaniu finału play off I ligi koszykarzy pokonała u siebie Sokół Łańcut 76:73. W rywalizacji do trzech zwycięstw prowadzi więc 1:0. A drugi mecz już dzisiaj, także w Stargardzie.

Warto przypomnieć sobie wydarzenia z soboty, bo spotkanie było emocjonujące, a licznie zgromadzona w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji publiczność nie mogła się nudzić. Kto był na sobotnim spotkkaniu, może siebie poszukać w galerii zdjęć autorstwa Tadeusza Surmy.

Warto też przypomnieć sobie decydujące momenty tego spotkania. Poniżej filmik przedstawiający wydarzenia na parkiecie w ostatniej minucie spotkania.