Spójnia Stargard w ekstraklasie! Feta z kibicami w Łańcucie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Spójnia Stargard wygrała w Łańcucie trzecie spotkanie finału play off I ligi koszykarzy i awansowała na parkiety ektraklasy. W hali MOSiR w Łańcucie była kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców Spójni.

Mówi Krzysztof Koziorowicz, trener Spójni Stargard:

Spójnia zwyciężyła dzisiaj w Łańcucie 94:89 i wygrała rywalizację w finale play off 3:0 i tym samym wywalczyła prawo gry w następnym sezonie na parkietach ekstraklasy.

Po pierwszej kwarcie Sokół wygrywał 29:22. Spójnia w drugiej kwarcie przejęła inicjatywę i w połowie spotkania wygrywała 43:42. Po trzech kwartach Spójnia powiękzyła przewagę, a całe spotkanie wygrała 94:89.

Po meczu była na parkiecie hali w Łańcucie feta zawodników i trenerów Spójni z kibicami.

Oglądaj galerię zdjęć naszych reporterów, którzy są w Łańcucie.