To nie był dzień zespołów ze Stargardu w III lidze. Zero punktów, zero goli

W dziewiątej serii spotkań w grupie 2 III ligi piłkarskiej oba stargardzkie kluby przegrały 0:2. Błękitni na wyjeździe z Sokołem Kleczew, a Polski Cukier u siebie z Polonią Środa Wielkopolska. Obejrzyjcie zdjęcia ze spotkania Kluczevii i Polonii, autorstwa Tadeusza Surmy

Stargardzkie zespoły mecze dziewiątej kolejki III ligi rozegrały w sobotę, 18 września 2021 roku.

W Stargardzie grał Polski Cukier Kluczevia. Na stadionie przy ulicy Ceglanej podejmował Polonię Środa Wielkopolska. Beniaminek III ligi przegrał 0:2, a goście obie bramki strzelili wykorzystując jedenastki. Skutecznym wykonawcą karnych był w pierwszej połowie Hubert Antkowiak.

Kluczevia pozostaje bez zwycięstwa i na ostatnim miejscu w tabeli. Stargardzki zespół ma tylko 2 punkty. W kolejnym spotkaniu zagra w sobotę, 25 września 2021 roku na wyjeździe z Klubem Piłkarskim Starogard Gdański. To będzie ważne spotkanie. KP jest na piętnastym miejscu, pierwszym bezpiecznym. Ma siedem punktów więcej niż stargardzki beniaminek.

Błękitni Stargard w dziewiątej serii spotkań także przegrali 0:2. Na wyjeździe ulegli Sokołowi Kleczew. Gospodarze zdobyli po jednej bramce w pierwszej i drugiej połowie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Sebastian Śmiałek, a potem Tomasz Kowalczuk.

Walczący o awans do II ligi Błękitni przegrali drugie spotkanie w sezonie. Mają także dwa remisy i pięć wygranych. W tabeli są na piątym miejscu. Lider Kotwica Kołobrzeg ma pięć punktów więcej. W kolejnym spotkaniu Błękitni zagrają w sobotę, 25 września 2021 roku o godzinie 13 w Stargardzie. I to będzie ważne spotkanie. Ich rywalem będzie wicelider Olimpia Grudziądz.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani