Tylko punkt zespołów ze Stargardu w III lidze. Na zdjęciach piłkarze i kibice Kluczevii

W jedenastej serii spotkań grupy 2 III ligi Polski Cukier Kluczevia Stargard zremisował u siebie ze Stolemem Gniewino 1:1, a Błękitni Stargard przegrali w Kołobrzegu z Kotwicą 1:2. Fotoreporter Tadeusz Surma był na meczu w Stargardzie. Obejrzyjcie galerię zdjęć

W Stargardzie grała Kluczevia. Na stadionie przy ulicy Ceglanej w sobotę, 2 października 2021 roku podejmowała Stolem Gniewino.

[ptrzycisk_galeria]

Spotkanie było remisowe, oba zespoły strzeliły po golu. Goście wyszli na prowadzenie po trafieniu w 61 minucie Pawła Sobczyńskiego. Stargardzianie wyrównali w 85 minucie, a autorem bramki był Seweryn Wrzeszcz. Kluczevia dopisała sobie punkt, ale pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli. Wciąż nie wygrała meczu w III lidze.

Trzecią kolejną porażkę zanotowali Błękitni Stargard. W Kołobrzegu przegrali z Kotwicą 1:2. Jedynego gola w stargardzkiej drużynie strzelił w 63 minucie Damian Niedojad. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 40 minucie, a wynik został ustalony w doliczonym czasie meczu. Po spotkaniu w Błękitnych zawrzało.

- Niestety przegrywamy w Kołobrzegu z Kotwicą 1:2 po dwóch kontrowersyjnych bramkach dla gospodarzy - czytamy na profilu fejsbukowym KP Błękitni Stargard. - Obie bramki dla Kotwicy zostały uznane przez arbitra mimo nie przekroczenia linii przez piłkę pełnym obwodem.

Na dowód stargardzki klub zamieścił filmiki. Na jednym widać jak futbolówka odbiła się od poprzeczki i spadła nieco przed linią, a na drugim odbiła się od słupka i spadła na linię.

- Błękitni zagrali dziś bardzo dobre spotkanie. Nie zasłużyli na porażkę - czytamy na profilu fejsbukowym KP Błękitni Stargard. - No cóż, dziś w roli głównej był dramatycznie słaby arbiter z Koszalina.

Kolejne spotkania stargardzkich klubów w III lidze w najbliższą sobotę, 9 października 2021 roku. U siebie wystąpją Błękitni. O godzinie 13 zagrają z GKS Przodkowo. Kluczevia o godzinie 15 zagra na wyjeździe ze Świtem Skolwin.