MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Ulica Konopnickiej wyremontowana. Zobaczcie jak wygląda. Podoba wam się? ZDJĘCIA

Grzegorz Drążek
Grzegorz Drążek
Na całej ulicy Konopnickiej w Stargardzie znowu można jeździć w dwie strony. Zakończył się remont drugiego odcinka tej ulicy. Zobaczcie w galerii zdjęć, co tam zostało zrobione. I oceńcie jakoś wykonania chodników, nowej nawierzchni jezdni, wysokość krawężników. Obejrzyjcie zdjęcia z obu stron ulicy.

Remontowany był odcinek ulicy Konopnickiej, od skrzyżowania z ul. Dworcową do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego. Na czas trwania robót obowiązywała zmieniona organizacja ruchu. Na tym odcinku drogi był wprowadzony tymczasowo ruch jednokierunkowy. Kierowcy mogli przejechać tym fragmentem ulicy Konopnickiej tylko w kierunku wiaduktu i dalej ulicy Pierwszej Brygady.

Na odcinku ulicy Konopnickiej od ul. Dworcowej do Piłsudskiego wymieniona została nawierzchnia. Remont dotyczył także chodników, które teraz w części są z kostki, a w części asfaltowe.

Na skrzyżowaniu tej drogi z ulicą Dworcową zrobiono sygnalizację świetlną, która na razie jest wyłączona. Wykonano oznakowanie poziome i pionowe. Ulica Konopnickiej w całości jest ponownie dwukierunkowa. Na wyjeździe z ulicy Dworcowej ustawiono znak stop i wymalowano "stop" na jezdni", trzeba więc się zatrzymać, zanim pokona się skrzyżowanie.

To był drugi etap przebudowy biegnącej przez Stargard drogi powiatowej. Pierwszy wykonany został w minionym roku. Wtedy wyremontowana została ulica Pierwszej Brygady, biegnąca od placu Zgody do wiaduktu łączącego ul. Pierwszej Brygady z Konopnicką. Do tamtego remontu było wiele uwag mieszkańców. Część chodników została stara i teraz wyglądają one jak połatane, nie wymieniono krawężników.

ZOBACZ JAK REMONTOWALI ULICĘ KONOPNICKIEJ

Ulica Konopnickiej rremontowana jest na odcinku od skrzyżowania z ul. Dworcową do skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego

Już remontują ulicę Konopnickiej. Ruch jednokierunkowy [ZDJĘCIA]

Cała inwestycja powiatu stargardzkiego, nadzorowana przez Zarząd Dróg Powiatowych w Stargardzie, czyli przebudowa ulicy Pierwszej Brygady i odcinka ulicy Konopnickiej ma kosztować około 3,6 mln zł.

W galerii zdjęć z 20 i 21 maja pokazujemy jak wygląda wyremontowany odcinek ulicy Konopnickiej po przywróceniu ruchu dwukierunkowego, pokazujemy także fotografie wykonane 17 maja, krótko po tym, jak zrobiono poziome oznakowanie.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Euro 2024: STUDIO-EURO ODC-3 PRZED MECZEM POLSKA - AUSTRIA

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na stargard.naszemiasto.pl Nasze Miasto