Unia Stargard grała z Czarnymi Marianowo. Sześć goli po przerwie

W grupie 3 A klasy rywalizowały ze sobą kluby ze Stargardu i Marianowa. Niżej notowana Unia i pokonała Czarnych 5:2. W ostatnich dziesięciu minutach gospodarze strzelili trzy gole. Obejrzyjcie zdjęcia autorstwa Tadeusza Surmy.

Spotkanie A klasy pomiędzy Unią Stargard i Czarnymi Marianowo rozegrane zostało w niedzielę, 23 maja 2021 roku na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie.

Na papierze faworytami mogli wydawać się goście, ponieważ są wyżej sklasyfikowani w tabeli. Na boisku to się jednak nie potwierdziło. Choć długo zapowiadało się na podział punktów.

W niedzielnym spotkaniu strzelonych zostało siedem goli. Tylko jeden w pierwszej połowie. W 37 minucie na prowadzenie wyprowadził Czarnych Mateusz Błaszczyk.

W drugiej połowie Paweł Rybicki w 50 minucie doprowadził do remisu, a Kacper Klupp w 69 minucie wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. W 73 minucie Adam Motyl strzelił drugiego gola dla Czarnych. Ostatnie dziesięć minut spotkania to festiwal strzelecki Unii. W 83 i 86 minucie dwa trafienia zanotował Paweł Rybicki, a w 89 minucie wynik spotkania ustalił Tomasz Bukowski.

Unia Stargard pokonała Czarnych Marianowo 5:2. Czarni są w tabeli grupy 3 A klasy na czwartym miejscu. Mają 35 punktów. Unia Stargard jest na jedenastym miejscu (23 pkt). Liderem jest Ina Ińsko (53). Rywalizuje w tej grupie czternaście zespołów.

26 maja kolejne spotkania w A klasie. Unia zagra o godzinie 18 u siebie z WODR Barzkowice (10 miejsce, 24 pkt), a Czarni o tej samej godzinie zmierzą się na swoim terenie ze Spartą Skalin (12 miejsce, 21 pkt).