Wielkie emocje w meczu Spójni z Legią. Byłeś tam? Widziałeś to? [ZDJĘCIA]

Spójnia grała z Legią w miniona sobotę wieczorem w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie Tadeusz Surma
Ogromne emocje towarzyszyły starciu PGE Spójni Stargard z Legią Warszawa. Wiele działo się na parkiecie i trybunach. Obejrzy galerię zdjęć autorstwa Tadeusza Surmy.

O wyniku przesądziły dwie akcje z ostatnich sekund czwartej kwarty. Przy stanie 69:69 rozgrywający Spójni Tomasz Śnieg wygrał pojedynek jeden na jednego z Michałem Michalakiem i wyprowadził stargardzki zespół na dwupunktowe prowadzenie.

Legia miała jeszcze 1,9 sekundy na doprowadzenie do dogrywki lub na zwycięstwo rzutem trzy;punktowym. Na to drugie rozwiązanie zdecydowali się goście. Piłkę miał Michał Michalak, ale Tomasz Śnieg dobrze go pilnował i nie pozwolił na oddanie rzutu z czystej pozycji. Piłka po rzucie Michalaka nie doleciała do obręczy.

PGE Spójnia Stargard pokonała Legię Warszawa 71:69. W zwycięstwie pomogły nie tylko te dwie akcje Tomasza Śniega. Inni zawodnicy też zagrali nieźle, szczególnie w obronie. Swoje zrobili także kibice Spójni, którzy przez całe spotkanie gorąco i głośno dopingowali swój zespół. W końcówce spotkania wszyscy dopingowali na stojąco.

Tradycyjnie, podczas długiej przerwy pomiędzy drugą i trzecią kwartą był konkurs rzutów piłką do kosza dla kibiców. Były także występy cheerleaderek stargardzkiego klubu.

To wszystko w galerii zdjęć Tadeusza Surmy.