Wysoka porażka Spójni Stargard. Mistrzowie Polski nie dali szans

Paweł Palica
W niedzielę odbył się mecz PGE Spójnia Stargard - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski fot. Tadeusz Surma
Aż 44 punktami ulegli w ostatnim ligowym meczu zespołowi Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski koszykarze PGE Spójni Stargard.

Aktualni mistrzowie Polski byli zdecydowanymi faworytami tego spotkania i znakomicie się z tej roli wywiązali. Świetnie wszli w mecz, błyskawicznie budując wyraźną przewagę, a w kolejnych minutach ją powiększali. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 36:62, a trzecią kwartę Stal rozpoczęła od serii 14:2 i całkowicie kontrolowali wydarzenia na parkiecie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 61:105.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z niedzielnego meczu.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani