Zapaśniczka Feniksa Kamila Zduniak ze Stargardu wywalczyła brąz w Niemczech

Emila Chanczewska
Za tydzień zawodniczki LKS Feniks wystartują w Pucharze Polski kadetek w Chęcinach.

INFORMACJA Z LKS FENIKS:
FENIKS-MOS Stargard wystartował w MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU ZAPAŚNICZYM ROSTOCK NIEMCY 16-17.10.2015

BRĄZOWY MEDAL KAMILI ZDUNIAK
W zawodach wzięły udział ekipy z Niemiec, Czech i Polski. Turniej był bardzo mocno obsadzony. Na słowa pochwały zasługują wszyscy zawodnicy, a szczególnie bardzo ładne walki zaprezentowała Kamila Zduniak oraz Bartosz Kiszka - trener zawodniczek Katarzyna Mądrowska. Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowanie za pomoc w organizacji wyjazdu dla pani Asi, mamy Mateusza Kwarciaka

6 miejsce Bartosz Kiszka (26 kg)

Starsi zawodnicy wystartowali w Pucharze Polski kadetów w Białogardzie 16-18.10.2015. Michał Wolański w kategorii 69 kg przegrał dwie walki i wygrał jedną, natomiast Marek Zaradkiewicz przegrał dwie walki. Był to debiut – pierwszy start w grupie kadetów i obaj zasługują na pochwałę, ponieważ walki były na wysokim poziomie.

Za tydzień, 23-25 października, zawodniczki FENIKSA wystartują w Pucharze Polski kadetek w Chęcinach: Zuzia Kotowicz, Weronika Kiszka, Lidka Janowska i Oliwia Fudała. Dwie zawodniczki Lidka i Oliwia mają debiut w tej grupie wiekowej, podobnie jak Michał i Marek.