Zefir rozbity przez Błękitnych II. Strzelecki festiwal w Stargardzie

Paweł Palica
Błękitni Stargard - Zefir Wyszewo 6:1
Błękitni Stargard - Zefir Wyszewo 6:1 fot. Tadeusz Surma
Bardzo efektowne i pewne zwycięstwo odniósł drugi zespół Błękitnych Stargard w 22. kolejce rozgrywek IV ligi piłki nożnej.

Stargardzianie gościli w niej na własnym boisku Zefir Wyszewo i okazali się... mało gościnni. Pierwsza połowa co prawda zakończyła się remisem, w drugiej połowie jednak Błękitni zdemolowali przeciwnika, wbijając mu pięć goli. Ostatecznie mecz zakończył się efektownym zwycięstwem 6:1, a bramki strzelali Kliś (dwie), Wowczenko (2), Stawski i Makowski.

Zespół wyszedł na boisko w skłądzie: Skuza - Konopski, Pelikan, Mucha, Koczorowski, Jakubowski, Kapela, Lis, Piskorz, Stawski, Wowczenko.

Grali także: Makowski, Kliś, Grzeszczak, Stereńczak, Bieńko.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć Tadeusza Surmy z tego spotkania.