Zwycięskie rezerwy Błękitnych. Osiem goli w Stargardzie. Trzy Krystiana, dwa Mateusza

W swoim trzydziesty siódmym meczu w tym sezonie w zachodniopomorskiej IV lidze rezerwy Błękitnych Stargard wysoko pokonały u siebie Olimp Gościno 7:1. Obejrzyjcie zdjęcia tego spotkania, autorstwa Tadeusza Surmy.

Spotkanie rezerw Błękitnych i Olimpu Gościno rozegrane zostało w środę, 16 czerwca 2021 roku na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie.

Stargardzki zespół pewnie zwyciężył 7:1, prowadząc po pierwszej połowie 4:0. Trzy gole we wczorajszym meczu strzelił Krystian Mądrowski. Wszystkie bramki zdobył w pierwszej części. Na listę strzelców wpisał się w 25, 27, 44 minucie.

Dwa trafienia zanotował Mateusz Frankowski, w 62 i 74 minucie. W 35 minucie gola strzelił Jarosław Piskorz, w 86 minucie do siatki gości trafił Marcin Konopski. Gola w zespole przyjezdnych strzelił w 57 minucie Adam Zalewski.

Błękitni II Stargard mają 55 punktów i plasują się na siódmym miejscu w zachodniopomorskiej IV lidze. W tym sezonie rozegrane zostaną jeszcze trzy serie spotkań. Rezerwy Błękitnych najbliższy mecz mają zaplanowany na sobotę, 19 czerwca 2021 roku. Na wyjeździe zmierzą się z Darłovią Darłowo (9 miejsce, 52 punkty)