Błękitni grali z Radomiakiem. Ale lanie w Stargardzie

Błękitni mają sześć zwycięstw, dwa remisy i osiem porażek.
Błękitni mają sześć zwycięstw, dwa remisy i osiem porażek. Grzegorz Drążek
W zaległym spotkaniu czternastej kolejki II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard przegrali u siebie z Radomiakiem Radom 0:6.

Cztery dni temu Błękitni Stargard wygrali na swoim terenie z Ruchem Chorzów 3:1. Można więc było oczekiwać, że dzisiaj też zagrają skutecznie i wywalczą punkty.

Radomiak szybko jednak sprowadził stargardzki zespół na ziemię. W 4 minucie wyszedł na prowadzenie, całkowicie przejął kontrolę nad spotkaniem i urządził sobie w Stargardzie ostre strzelanie.

Po pierwszej połowie Radomiak wygrywał 3:0, a mógł wyżej, bo kilka sytuacji zmarnował. W drugiej części goście dołożyli kolejne trzy trafienia i wygrali 6:0.

W dzisiejszym spotkaniu cały zespół Błękitnych grał słabo, ale szczególnie nie szło mu w obronie. A że bramkarz Mariusz Rzepecki miał słabiutki dzień, to i nie było mowy o naprawianiu błędów defensywy.

Błękitni po szesnastu kolejkach II ligi piłkarskiej mają 20 punktów i plasują się na dziesiątym miejscu. W niedzielę, 4 listopada zagrają w Bełchatowie z GKS.

Błękitni Stargard - Radomiak Radom 0:6 (0:3)

Bramki: Luz 4, Świdzikowski 35, Leandro 41 (k), Makowski 56, Rolinc 78, Winsztal 83.

Błękitni: Rzepecki, Rogala, Baranowski, Ogrodowski, Patrzykąt (46 Ostrowski), Shimmura (57 Karmański), Kwiatkowski M. (46 Orłowski), Starzycki (77 Napora), Cywiński, Kwiatkowski A., Kurbiel.