Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Nowe pracownie w MDK Stargard: szermierka i telewizja czekają na chętnych

Grzegorz Świstak
Grzegorz Świstak
Młodzieżowy Dom Kultury w Stargardzie wzbogacił swoją ofertę o dwie interesujące propozycje dla osób w różnym wieku. Niedawno ogłoszono, że od marca rozpoczną się zajęcia w dwóch nowych pracowniach – telewizyjnej i szermierki historycznej. Z oferty mogą skorzystać dzieci, młodzież i dorośli mający zainteresowania zarówno w dziedzinie historii, jak i nowoczesnych technologii.

Warsztaty z szermierki historycznej to wyjątkowa okazja do nauki sztuki walki szablą polską. Uczestnicy zanurzą się w świat żywej historii, poznając tajniki dawnych mistrzów fechtunku. Organizatorzy przygotują niezbędny sprzęt, a zainteresowani będą musieli jedynie zaopatrzyć się w strój sportowy oraz okazać odwagę i ciekawość. Zapisy na kurs przyjmowane są od osób powyżej 13 roku życia, przy czym brak jest górnej granicy wieku, co sprawia, że zajęcia mogą być atrakcyjne dla szerokiego kręgu odbiorców. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, a rekrutacja trwa do końca lutego.

Pracownia telewizyjna skierowana jest do tych, którzy interesują się pracą przed lub za kamerą. Oferuje szansę nie tylko na zdobycie wiedzy z zakresu realizacji programów, obsługi kamery czy pracy dźwiękowca, ale także na rozwijanie zdolności redakcyjnych. Zaplanowano szybki kurs fotograficzny i obsługi kamery w marcu, a od kwietnia uczestnicy będą już realizować pierwsze projekty. Rekrutacja do pracowni również kończy się z końcem lutego, a zapisy przyjmowane są drogą mailową Warsztaty z szermierki historycznej to wyjątkowa okazja do nauki sztuki walki szablą polską. Uczestnicy zanurzą się w świat żywej historii, poznając tajniki dawnych mistrzów fechtunku. Organizatorzy przygotują niezbędny sprzęt, a zainteresowani będą musieli jedynie zaopatrzyć się w strój sportowy oraz okazać odwagę i ciekawość. Zapisy na kurs przyjmowane są od osób powyżej 13 roku życia, przy czym brak jest górnej granicy wieku, co sprawia, że zajęcia mogą być atrakcyjne dla szerokiego kręgu odbiorców. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, a rekrutacja trwa do końca lutego.

Pracownia telewizyjna skierowana jest do tych, którzy interesują się pracą przed lub za kamerą. Oferuje szansę nie tylko na zdobycie wiedzy z zakresu realizacji programów, obsługi kamery czy pracy dźwiękowca, ale także na rozwijanie zdolności redakcyjnych. Zaplanowano szybki kurs fotograficzny i obsługi kamery w marcu, a od kwietnia uczestnicy będą już realizować pierwsze projekty. Rekrutacja do pracowni również kończy się z końcem lutego, a zapisy przyjmowane są drogą mailową.Warsztaty z szermierki historycznej to wyjątkowa okazja do nauki sztuki walki szablą polską. Uczestnicy zanurzą się w świat żywej historii, poznając tajniki dawnych mistrzów fechtunku. Organizatorzy przygotują niezbędny sprzęt, a zainteresowani będą musieli jedynie zaopatrzyć się w strój sportowy oraz okazać odwagę i ciekawość. Zapisy na kurs przyjmowane są od osób powyżej 13 roku życia, przy czym brak jest górnej granicy wieku, co sprawia, że zajęcia mogą być atrakcyjne dla szerokiego kręgu odbiorców. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, a rekrutacja trwa do końca lutego.

Pracownia telewizyjna skierowana jest do tych, którzy interesują się pracą przed lub za kamerą. Oferuje szansę nie tylko na zdobycie wiedzy z zakresu realizacji programów, obsługi kamery czy pracy dźwiękowca, ale także na rozwijanie zdolności redakcyjnych. Zaplanowano szybki kurs fotograficzny i obsługi kamery w marcu, a od kwietnia uczestnicy będą już realizować pierwsze projekty. Rekrutacja do pracowni również kończy się z końcem lutego, a zapisy przyjmowane są drogą mailową na adres: [email protected] lub zadzwonić pod nr tel. 721 617 731.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Nie tylko o niedźwiedziach, które mieszkały w minizoo w Lesznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na stargard.naszemiasto.pl Nasze Miasto