Siedem goli w meczu w Stargardzie. Błękitne walczyły do końca

Grzegorz Drążek
Piłkarki nożne Błękitnych Stargard rozegrały kolejne dwa mecze w grupie 2 III ligi. Oba przegrały. Jeden z nich był bardzo emocjonujący. Obejrzyjcie zdjęcia ze spotkania w Stargardzie z KTS-K GOSRiT Luzino, autorstwa Tadeusza Surmy.

2 czerwca stargardzki zespół grał u siebie z KTS-K GOSRiT Luzino. Spotkanie rozegrane zostało na stadionie przy ulicy Ceglanej.

Obie ekipy są sąsiadami w tabeli, a to zapowiadało wielkie emocje. I takie były, choć po 55 minutach meczu nie wyglądało na to. KTS-K prowadził wtedy bowiem 3:0.

Stargardzianki nie zrezygnowały z walki o punkty. W 58 minucie strzeliły pierwszego gola, a w 63 minucie drugiego. Następnie to przyjezdne, w 82 minucie strzeliły swoją czwartą barmkę. Piłkarki Błękitnych minutę później odpowiedziały trzecim swoim trafieniem. Końcówka spotkania była emocjonująca. Mimo chęci doprowadzenia choćby do remisu, gospodynie nie strzeliły więcej goli. Stargardzki zespół przegrał z KTS-K GOSRiT Luzino 3:4.

5 czerwca stargardzianki grały kolejne spotkanie. Na wyjeździe mierzyły się z Juna-Trans Stare Oborzyska. W tym meczu Błękitni nie byli blisko zdobycia punktów. Przegrali 1:5.

Stargardzki zespół ma 18 punktów i jest na dziewiątym miejscu w tabeli. W grupie 2 III ligi rywalizuje dwanaście klubów.

Kolejne spotkanie stargardzianki mają zaplanowane na sobotę, 12 czerwca. U siebie mierzyć się będą z Victorią Sianów (6 miejsce, 25 punktów). Spotkanie jest zaplanowane na godzinę 13.