UKS Dolice wygrał dziś w Kołobrzegu wojewódzki finał turnieju o puchar Tymbarku!

Wielki sukces chłopców z rocznika 2004 Uczniowskiego Klubu Sportowego Dolice i ich trenera. Wiozą właśnie zwycięstwo z Kołobrzegu, gdzie pokonali 18 innych drużyn.

Dziś i jutro w Kołobrzegu, na stadionie miejskim im. Sebastiana Karpiniuka, odbywa się finał wojewódzki ogólnopolskiego turnieju "Z Podwórka Na Stadion O Puchar Tymbarku" XIV Turniej Piłki Nożnej, w kategorii chłopców i dziewcząt do lat 10 i 12. Bierze w nim udział około 1000 zawodników.Wśród finalistów znalazły się następujące cztery drużyny z powiatu stargardzkiego: chłopcy do lat 10 UKS Dolice, chłopcy do lat 12 UKS "Hetman" Stargard, dziewczęta do lat 10 SP 3 Stargard i dziewczęta do lat 12 SP Suchań.Dziś grali zawodnicy do lat 10 (kat. U-10) i wśród wszystkich chłopięcych drużyn w tej kategorii triumfował UKS Dolice, chłopcy do lat 10. Trenerem drużyny jest Jan Ogórek.- To dla nas niewiarygodny sukces - przyznaje Jan Ogórek. - Chłopcy z Dolic to elita województwa. Wygrali już kilka ogólnopolskich turniejów. W kategorii dziewcząt U-10 dziś w Kołobrzegu wygrał UKS ORZEŁ 2010 WOMEN PZZ WAŁCZ.W nagrodę zwycięskie drużyny zagrają w wielkim finale na Stadionie Narodowym w Warszawie. Nagrodą główną jest wyjazd na mecz reprezentacji Polski.Wyniki FAZA GRUPOWAUKS Dolice - SP Krzęcin 10-1Dolice - Sianów 4-1Dolice - Kołobrzeg 1 2-4ĆWIERĆFINAŁDolice - Koszalin 2-0PÓŁFINAŁDolice - Kołobrzeg II 4-0FINAŁDolice - Kołobrzeg I 3-2NAJLEPSZY ZAWODNIK Karol Ogórek GUKS DOLICESKŁAD: DOMINIK WÓJCIK KAPITAN DRUŻYNY, ALEKS PIOTROWICZ, KAROL OGÓREK, MIŁOSZ IŻEWSKI, PATRYK BŁASZCZYK, KACPER SYKUT, MICHAŁ ŁYCZYWEK, WOJCIECH SKWAREK, KAMIL PAKUŁA, JAN POLITEWICZ, RAFAŁ SEREDYŃSKI, KAMIL JAKUBCZYK.