Zacznij studia od lutego z WSB-NLU. Otwarto nowe grupy dzięki czemu zdążysz się jeszcze zapisać!

Materiał informacyjny WSB-NLU

Nie zdążyłeś aplikować w semestrze zimowym? Nic straconego! Od 15 listopada na WSB-NLU trwa rekrutacja uzupełniająca na wszystkie kierunki studiów zasadniczych oraz na prawie 60 kierunków studiów podyplomowych w tym Szkoła Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej WSB-NLU, Cyberbezpieczeństwo, Analiza Danych, Studia podyplomowe DRIMAGINE 3D Animation & VFX Academy, Studia podyplomowe MBA i wiele innych.

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University plasuje się na 8 miejscu wśród najczęściej wybieranych uczelni niepublicznych w Polsce biorąc pod uwagę zainteresowanie studiami niestacjonarnymi.

Według oficjalnych informacji dotyczących wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024 na uczelniach nadzorowanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, WSB-NLU znajduje się na 8 miejscu najchętniej wybieranych uczelni niepublicznych w Polsce co czyni ją dumnym liderem zapewniając studentom doskonałe warunki do zdobywania wiedzy i rozwijania swoich umiejętności. To miejsce, w którym marzenia o wykształceniu i sukcesie stają się rzeczywistością.

Chcesz być w TOP najlepiej zarabiających psychologów?**

Z WSB-NLU to możliwe! Absolwenci tej uczelni znajdują się w TOP3 względnego wskaźnika zarobków wg. Ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych. Aktualny monitoring dot. zatrudnienia wskazuje, iż WSB-NLU znajduje się na miejscu drugim w rankingu Względnego Wskaźnika Zarobków, biorąc pod uwagę jednolite magisterskie studia niestacjonarne na kierunku Psychologia.

Bogata oferta edukacyjna i nowe kierunki dla rozwijającego się świata

Uczelnia ta dąży do tego, by ich oferta stale odzwierciedlała potrzeby rynku pracy i zmieniające się wymagania społeczne. W związku z tym ciągle poszerza ofertę o nowe, atrakcyjne kierunki studiów, które odpowiedzą na wyzwania przyszłości. W ofercie studiów zasadniczych wyróżniamy cztery kierunki:

  1. Zarządzanie - zapewnia kompleksową wiedzę z zakresu zarządzania organizacjami, umiejętności przywództwa i efektywnej pracy zespołowej.
  2. Psychologia - przybliża tajniki ludzkiego umysłu, uczy analizy zachowań i stosowania psychologicznych narzędzi w różnych kontekstach.
  3. Informatyka - pozwala na zgłębienie tajemnic technologii, programowania i rozwiązywania problemów informatycznych.
  4. Prawo - wprowadza w skomplikowany świat prawa, rozwija umiejętności interpretacji aktów prawnych i rozwiązywania konfliktów.

Łącznie ponad 30 wszystkich specjalności oraz 60 kierunków studiów podyplomowych.

Wybierz kierunek dla siebie i stań się częścią społeczności akademickiej WSB-NLU już dziś !**

Czekają na Ciebie nie tylko nowe wyzwania i unikalne możliwości edukacyjne, ale także przygoda, która zmieni Twoje życie. Niech Twój sukces zacznie się właśnie w tutaj — w WSB-NLU!

Masz pytanie ?

Napisz maila: [email protected],

Zadzwoń: + 48 18 44 99 100

lub skontaktuj się poprzez Messenger ! Więcej na stronie WSB-NLU

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Zacznij studia od lutego z WSB-NLU. Otwarto nowe grupy dzięki czemu zdążysz się jeszcze zapisać! - Nasze Miasto

Wróć na stargard.naszemiasto.pl Nasze Miasto