Wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Stargardzie
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na prezydenta w Stargardzie podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- ZAJĄC Rafał Marek - KWW RAFAŁA ZAJĄCA: 100% (18 003 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KIELISZAK Monika: pozycja 1 : 2,97% (1 317 głosów)
- DULA Konrad: pozycja 2 : 2,97% (1 317 głosów)
- GROBELNY Arkadiusz Piotr: pozycja 3 : 2,97% (1 317 głosów)
- KULETA Bogusław Andrzej: pozycja 4 : 2,97% (1 317 głosów)
- SYNÓWKA Agata Iwona: pozycja 5 : 2,97% (1 317 głosów)
- GRZYBOWSKA Anna Maria: pozycja 6 : 2,97% (1 317 głosów)
- STOPCZYŃSKI Dariusz Bronisław: pozycja 7 : 2,97% (1 317 głosów)
- BOJARSKA Małgorzata: pozycja 8 : 2,97% (1 317 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- KOSTKIEWICZ Jerzy Brunon: pozycja 1 : 1,05% (463 głosów)
- SY Amadou: pozycja 2 : 1,05% (463 głosów)
- PRZYWARA Urszula Jadwiga: pozycja 3 : 1,05% (463 głosów)
- STĘPIEŃ Kazimierz Jan: pozycja 4 : 1,05% (463 głosów)
- WĘGIELNIK-WASZAK Ewelina: pozycja 5 : 1,05% (463 głosów)
- JASKULSKI Stanisław Leon: pozycja 6 : 1,05% (463 głosów)
- CENAR Marta Patrycja: pozycja 7 : 1,05% (463 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PYCZ Dawid: pozycja 1 : 3,06% (1 356 głosów)
- KRASOŃ Anna: pozycja 2 : 3,06% (1 356 głosów)
- KRÓL Miłosz: pozycja 3 : 3,06% (1 356 głosów)
- SUCHARZEWSKA Elżbieta Janina: pozycja 4 : 3,06% (1 356 głosów)
- ŁUCZAK Tomasz Krzysztof: pozycja 5 : 3,06% (1 356 głosów)
- STRZELEC Agnieszka Marzena: pozycja 6 : 3,06% (1 356 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA:
- SOWA Ewa Maria: pozycja 1 : 5,77% (2 555 głosów)
- BRYŁA Michał Piotr: pozycja 2 : 5,77% (2 555 głosów)
- SZOTOWICZ Monika: pozycja 3 : 5,77% (2 555 głosów)
- HAMERA-SZCZERBA Joanna: pozycja 4 : 5,77% (2 555 głosów)
- MĄDROWSKA Katarzyna: pozycja 5 : 5,77% (2 555 głosów)
- BARTNICZAK Marcin: pozycja 6 : 5,77% (2 555 głosów)
- WIELEBA Sylwia: pozycja 7 : 5,77% (2 555 głosów)
- PAKULSKI Krzysztof Przemysław: pozycja 8 : 5,77% (2 555 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- PONIEWIERA Mirosław Waldemar: pozycja 1 : 0,63% (277 głosów)
- BUŚLUK Klaudia Karolina: pozycja 2 : 0,63% (277 głosów)
- ŁANDZIAK Bożena Elżbieta: pozycja 3 : 0,63% (277 głosów)
- TABOR Bartosz Artur: pozycja 4 : 0,63% (277 głosów)
- JAROŃ Małgorzata Elżbieta: pozycja 5 : 0,63% (277 głosów)
- PAROBIEC Mateusz: pozycja 6 : 0,63% (277 głosów)
- CHOJANKOWSKI Arkadiusz: pozycja 7 : 0,63% (277 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KOZŁOWSKI Krzysztof: pozycja 1 : 3,28% (1 333 głosów)
- OLSZEWSKI Arkadiusz Grzegorz: pozycja 2 : 3,28% (1 333 głosów)
- SOSIN Krzysztof: pozycja 3 : 3,28% (1 333 głosów)
- RODZIK Aleksandra Czesława: pozycja 4 : 3,28% (1 333 głosów)
- FRĄCKOWIAK Jacek: pozycja 5 : 3,28% (1 333 głosów)
- TOŁKACZEW Anita Malwina: pozycja 6 : 3,28% (1 333 głosów)
- ANDRZEJKIEWICZ Julia: pozycja 7 : 3,28% (1 333 głosów)
- SULIMIERSKI Paweł Filip: pozycja 8 : 3,28% (1 333 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta: pozycja 1 : 0,48% (196 głosów)
- ŚWIĄTEK Konrad: pozycja 2 : 0,48% (196 głosów)
- RUTKOWSKA Urszula Paulina: pozycja 3 : 0,48% (196 głosów)
- ŻWIRSKI Krzysztof Piotr: pozycja 4 : 0,48% (196 głosów)
- KWIATKOWSKI Wojciech Stanisław: pozycja 5 : 0,48% (196 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- MICHALISZYN Bartłomiej Tomasz: pozycja 1 : 0,83% (336 głosów)
- JAKUBOWSKA-KLUK Klaudia: pozycja 2 : 0,83% (336 głosów)
- OTOLSKI Dariusz Robert: pozycja 3 : 0,83% (336 głosów)
- JARCZYŃSKA Adriana Elżbieta: pozycja 4 : 0,83% (336 głosów)
- SZYMANOWSKA Justyna: pozycja 5 : 0,83% (336 głosów)
- CHWAŁEK Kamil: pozycja 6 : 0,83% (336 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ŁAWRYNOWICZ Zofia: pozycja 1 : 3,05% (1 240 głosów)
- MASALSKI Krystian: pozycja 2 : 3,05% (1 240 głosów)
- KRAWCZYK Ewa Krystyna: pozycja 3 : 3,05% (1 240 głosów)
- CZAJEWSKI Leszek Piotr: pozycja 4 : 3,05% (1 240 głosów)
- ŁUKASIK Agnieszka Renata: pozycja 5 : 3,05% (1 240 głosów)
- JAWORSKI Wiesław: pozycja 6 : 3,05% (1 240 głosów)
- KIRAGA Monika: pozycja 7 : 3,05% (1 240 głosów)
- ZABŁOCKI Łukasz Patryk: pozycja 8 : 3,05% (1 240 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA:
- SMOLAREK Krystyna Józefa: pozycja 1 : 4,54% (1 846 głosów)
- GARSTKA Monika Krystyna: pozycja 2 : 4,54% (1 846 głosów)
- ŚLIWA Norbert: pozycja 3 : 4,54% (1 846 głosów)
- FURMAŃCZYK Krzysztof: pozycja 4 : 4,54% (1 846 głosów)
- GRALAK Damian: pozycja 5 : 4,54% (1 846 głosów)
- TRYPUĆ Michał: pozycja 6 : 4,54% (1 846 głosów)
- BIELSKI Krzysztof: pozycja 7 : 4,54% (1 846 głosów)
- VITHA Nailah Kay: pozycja 8 : 4,54% (1 846 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- DĘBCZAK Piotr: pozycja 1 : 0,71% (289 głosów)
- GRZESZCZUK Marcin: pozycja 2 : 0,71% (289 głosów)
- SZMYDKA Agata Ewa: pozycja 3 : 0,71% (289 głosów)
- SZEREMETA Kamila Ada: pozycja 4 : 0,71% (289 głosów)
- ŚLUSARSKA Adrianna Helena: pozycja 5 : 0,71% (289 głosów)
- BOGUSŁAWSKA Agnieszka: pozycja 6 : 0,71% (289 głosów)
- GĄSIOREK Ireneusz Bernard: pozycja 7 : 0,71% (289 głosów)
- HAJDUK Robert Paweł: pozycja 8 : 0,71% (289 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SMUGA Mariusz Piotr: pozycja 1 : 3,15% (951 głosów)
- NIEMIEC Zbigniew Ryszard: pozycja 2 : 3,15% (951 głosów)
- SMOLIRA-KOZŁOWSKA Anna Ewa: pozycja 3 : 3,15% (951 głosów)
- SEREDYŃSKA Małgorzata: pozycja 4 : 3,15% (951 głosów)
- TARNAWSKI Stanisław: pozycja 5 : 3,15% (951 głosów)
- PIOTROWSKA Jadwiga: pozycja 6 : 3,15% (951 głosów)
- CIESIELSKI Emilian Damian: pozycja 7 : 3,15% (951 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- POLAŃSKI Tomasz: pozycja 1 : 0,57% (172 głosów)
- OSTROWSKI Piotr Aleksander: pozycja 2 : 0,57% (172 głosów)
- KREKORA Sylwia: pozycja 3 : 0,57% (172 głosów)
- BUDAWSKI Robert: pozycja 4 : 0,57% (172 głosów)
- GOMÓŁKA Anna: pozycja 5 : 0,57% (172 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- KIRSCHENSTEIN Monika: pozycja 1 : 3,73% (1 125 głosów)
- CZERWIAKOWSKA Małgorzata: pozycja 2 : 3,73% (1 125 głosów)
- BŁASZAK Franciszek: pozycja 3 : 3,73% (1 125 głosów)
- RYBAK Anna: pozycja 4 : 3,73% (1 125 głosów)
- KRYCHOWSKI Jarosław: pozycja 5 : 3,73% (1 125 głosów)
- MAŚLAK Łukasz: pozycja 6 : 3,73% (1 125 głosów)
- WESOŁOWSKA Adrianna: pozycja 7 : 3,73% (1 125 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA:
- ZAJĄC Rafał Marek: pozycja 1 : 6,52% (1 967 głosów)
- SKAWIŃSKI Mieczysław Jan: pozycja 2 : 6,52% (1 967 głosów)
- NOWICKA Wanda Janina: pozycja 3 : 6,52% (1 967 głosów)
- FLAS Grzegorz Adam: pozycja 4 : 6,52% (1 967 głosów)
- KOŹLIK Alicja Elżbieta: pozycja 5 : 6,52% (1 967 głosów)
- URBAŃSKI Przemysław: pozycja 6 : 6,52% (1 967 głosów)
- SABADINI Ludmiła Jadwiga: pozycja 7 : 6,52% (1 967 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- SZMULSKA Marta Joanna: pozycja 1 : 0,47% (141 głosów)
- KOWALSKA Izabela: pozycja 2 : 0,47% (141 głosów)
- JARMOSZKO Paweł Andrzej: pozycja 3 : 0,47% (141 głosów)
- MITRUK Eryk: pozycja 4 : 0,47% (141 głosów)
- GROSMAN Klaudia: pozycja 5 : 0,47% (141 głosów)
- BIERNAT Jerzy Mirosław: pozycja 6 : 0,47% (141 głosów)
- POSPIECH Leszek Władysław: pozycja 7 : 0,47% (141 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- WILK Zdzisław: pozycja 1 : 2,99% (1 204 głosów)
- HAHN Anna Celina: pozycja 2 : 2,99% (1 204 głosów)
- DUKLAS Jolanta Maria: pozycja 3 : 2,99% (1 204 głosów)
- GRONKOWSKA Eugenia Ewa: pozycja 4 : 2,99% (1 204 głosów)
- KIELISZAK Ireneusz Michał: pozycja 5 : 2,99% (1 204 głosów)
- BALCEREK Jarosław: pozycja 6 : 2,99% (1 204 głosów)
- KOZŁOWSKI Andrzej Bolesław: pozycja 7 : 2,99% (1 204 głosów)
- PASZUN Sylwester Józef: pozycja 8 : 2,99% (1 204 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY:
- ROBACZEWSKI Artur: pozycja 1 : 0,62% (250 głosów)
- KUCHTA Mariusz Józef: pozycja 2 : 0,62% (250 głosów)
- TOMCZAK Piotr: pozycja 3 : 0,62% (250 głosów)
- POLAŃSKA Martyna Kinga: pozycja 4 : 0,62% (250 głosów)
- KAŹMIERSKA Natalia: pozycja 5 : 0,62% (250 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA:
- STAWIARSKA Paulina: pozycja 1 : 0,8% (323 głosów)
- ŁODYGA Romuald Marian: pozycja 2 : 0,8% (323 głosów)
- SZYMAŃSKA Magdalena: pozycja 3 : 0,8% (323 głosów)
- KISTOWSKA Aneta Ewa: pozycja 4 : 0,8% (323 głosów)
- CIACH Krzysztof: pozycja 5 : 0,8% (323 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MAZULEWICZ Paweł: pozycja 1 : 2,55% (1 028 głosów)
- PUŁASKI Andrzej Jan: pozycja 2 : 2,55% (1 028 głosów)
- GÓRSKA-KASPRZYK Anna Maria: pozycja 3 : 2,55% (1 028 głosów)
- ORZECHOWSKI Eugeniusz Jerzy: pozycja 4 : 2,55% (1 028 głosów)
- NIEMCZYNOWICZ-DĄBEK Agnieszka Anna: pozycja 5 : 2,55% (1 028 głosów)
- FINK Bogusława Zofia: pozycja 6 : 2,55% (1 028 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA ZAJĄCA:
- SAWICKA Wioleta Zofia: pozycja 1 : 6,11% (2 464 głosów)
- SULEJA Joanna Róża: pozycja 2 : 6,11% (2 464 głosów)
- RYBACZUK Grzegorz: pozycja 3 : 6,11% (2 464 głosów)
- KOWALCZYK Krzysztof: pozycja 4 : 6,11% (2 464 głosów)
- KOZIOROWICZ Krzysztof Józef: pozycja 5 : 6,11% (2 464 głosów)
- WOLOCH Joanna Dagmara: pozycja 6 : 6,11% (2 464 głosów)
- SAYED Maciej Riad: pozycja 7 : 6,11% (2 464 głosów)
- SEREDYŃSKI Wojciech Zbigniew: pozycja 8 : 6,11% (2 464 głosów)
KOMITET WYBORCZY KOALICJA SAMORZĄDOWA OK SAMORZĄD:
- KAMROWSKA Diana: pozycja 1 : 0,6% (240 głosów)
- RYNKIEWICZ Bartosz: pozycja 2 : 0,6% (240 głosów)
- KOPCZYŃSKI Marcin Łukasz: pozycja 3 : 0,6% (240 głosów)
- FELISIAK Michalina Janina: pozycja 4 : 0,6% (240 głosów)
- HARHURA Sylwia Kamila: pozycja 5 : 0,6% (240 głosów)
- LASZKIEWICZ Wiktoria Kornelia: pozycja 6 : 0,6% (240 głosów)
- LASZKIEWICZ Krystyna: pozycja 7 : 0,6% (240 głosów)
- ŁYCZYWEK Jarosław: pozycja 8 : 0,6% (240 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Mateusz Morawiecki przed komisją śledczą
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?