OSiR szuka do pracy ratowników WOPR

Emila Chanczewska
E.Chanczewska/Archiwum
Musi mieć uprawnienia Młodszego Ratownika i Ratownika WOPR i ukończony kurs w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

INFORMACJA Z OSiR STARGARD:

Ośrodek Sportu i Rekreacji OSiR Stargard Szczeciński Spółka z o.o. w Stargardzie Szczecińskim poszukuje osób na stanowisko: ratownik WOPR.

Okres pracy: sezon letni 2015 (lipiec, sierpień)

Miejsce pracy: Zieleniewo (plaża nad Jeziorem Miedwie)

Opis stanowiska:

- czuwanie nad bezpieczeństwem ludzkiego życia i zdrowia,
- ciągła obserwacja akwenu ludzkiego,
- ratowanie tonących i udzielanie pierwszej pomocy,
- udzielanie pomocy w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia,
- branie udział w akcjach ratowniczych.

Wymagania:

* ukończone 18 lat,
* średnie wykształcenie,
* posiadanie uprawnień: Młodszego Ratownika i Ratownika WOPR, kurs w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (KPP),
* umiejętność i doświadczenie w pracy w zespole.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z zdjęciem), ksero uprawnień ratowniczych na adres e-mial: [email protected].
Więcej szczegółów pod nr tel. 91 573 23 34.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Zwolnienia grupowe w Polsce. Ekspert uspokaja

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!