Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Błękitnych Stargard

Rafał Gutowski i jego koledzy z Błękitnych odnieśli trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Tadeusz Surma
Błękitni Stargard pokonali na wyjeździe Legionovię Legionowo 2:1. Gole strzelili Michał Magnuski i Maciej Więcek.

Osiem spotkań trzeba było czekać na pierwszą wyjazdową wygraną stargardzkiego drugoligowca. W 56 minucie dzisiejszego spotkania bramkę strzelił Michał Magnuski, a w 69 minucie na 2:0 podwyższył Maciej Więcek. Legionovia odpowiedziała trafieniem w 77 minucie z karnego.

Błękitni zwyciężyli 2:1 i awansowali w tabeli z osiemnastego na szesnaste miejsce. W II lidze rozegrano siedemnaście kolejek spotkań, rozgrywki są na półmetku. W najbliższą sobotę Błękitni zagrają na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg.

Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard 1:2 (0:0) Bramki: Jankowski 77 (k) - Magnuski 56, Więcek 69.
Błękitni: Ufnal, Gutowski, Liśkiewicz, Baranowski, Siwek, Bednarski, Flis (90 Piskorz), Więcek, Magnuski (82 Gajda), Wiśniewski , Okuszko (61 Wojtasiak).
Inne wyniki 17 kolejki: Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik 0:4, Stal Mielec - GKS Tychy 1:0, Wisła Puławy - Olimpia Zambrów 1:2, Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice 0:0, Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom 2:1, Okocimski KS Brzesko - Stal Stalowa Wola 1:0, Nadwiślan Góra - Znicz Pruszków 0:2, Kotwica Kołobrzeg - Raków Częstochowa 3:5.