Przełamania nie było. Tylko remis Błękitnych Stargard z Wisłą Puławy

Emila Chanczewska
Maciej Kazimierowicz zagrał w pierwszej połowie.
Maciej Kazimierowicz zagrał w pierwszej połowie. Tadeusz Surma
Błękitni Stargard bezbramkowo zremisowali z Wisłą Puławy. To szósty kolejny mecz stargardzian bez zwycięstwa w II lidze.

Błękitni przystąpili do dzisiejszego meczu w Stargardzie po pięciu kolejnych spotkaniach bez zwycięstwa i trzech kolejnych porażkach. W meczu z Wisłą Puławy miało być przełamanie. W pierwszej połowie widać było, że piłkarze stargardzkiego drugoligowca chcą zwyciężyć. Mieli inicjatywę, to oni atakowali. Nie było jednak bramek. Swoje szanse mieli Jakub Okuszko i Tomasz Pustelnik, ale piłka po ich strzałach nie wpadła do bramki gości.
W drugiej połowie tylko w pierwszych minutach Błękitni atakowali. Po kwadransie przewagę osiągnęli zawodnicy Wisły i to oni byli bliżej zdobycia bramki. Ale i im brakowało skuteczności. W samej końcówce Błękitni mogli zapewnić sobie zwycięstwo. Piłka po strzale z wolnego Wojciecha Fadeckiego trafiła jednak w poprzeczkę.
Błękitni Stargard zremisowali z Wisłą Puławy 0:0 i to było szóste kolejne spotkanie bez zwycięstwa w II lidze. Stargardzki zespół pozostaje na dole tabeli.

Błękitni Stargard - Wisła Puławy 0:0
Błękitni: Ufnal, Wawszczyk, Liśkiewicz, Pustelnik, Siwek, Gutowski (46 Wiśniewski), Baranowski, Kazimierowicz (46 Wojtasiak), Fadecki, Magnuski (61 Inczewski), Okuszko. **