19-letnia Eliza Lenartowicz z Pomorza brązową medalistką

zkrzysiek
E.Lenartowicz z Trenerem
14 lutego w Spale zakończyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.

Wśród startujących byli zawodnicy reprezentujący nasze środowisko z klubu WMLKS Pomorze Stargard. Nasi zawodnicy po raz kolejny zaprezentowali się rewelacyjnie, wystartowała piątka naszych zawodników w trzech konkurencjach.

Najlepiej z naszego grona wypadła Eliza Lenartowicz, która po wspaniałym biegu na 1500 m została brązową medalistką Halowych Mistrzostw Polski Juniorów, ustanawiając jednocześnie swój nowy rekord życiowy.

Eliza od trzech lat jest etatową medalistką, co roku zdobywa medale mistrzostw Polski. Natomiast jej koleżanki klubowe Anna Wiktorczyk i Aleksandra Wiktorczyk wystartowały w biegu na 3000 m. Bardzo blisko zdobycia medalu była Ania która zajęła IV m, pomimo że jeszcze na 40 metrów przed metą prowadziła, jej siostra bliźniaczka borykająca się lekkim urazem stopy uplasowała się na 8 miejscu.

W biegu na 1500 m mężczyzn wystartowała dwójka naszych zawodników Jakub Woźniak, który po bardzo ładnym biegu z nowym rekordem życiowym uplasował się na VII m, natomiast drugi z naszych reprezentantów Konrad Majdziński przybiegł na XII pozycji również z nowym rekordem życiowym.

Składamy gratulacje dla naszych zawodników oraz trenera Zbigniewa Krzysiek, którzy od wielu lat nas nie zawodzą .