Koszmar Błękitnych trwa. Szósta porażka w II lidze

Radosław Wiśniewski i pozostali piłkarze Błękitnych nie potrafią się przełamać w II lidze. Tadeusz Surma
Błękitni Stargard przegrali na wyjeździe z Polonią Bytom 0:1. To dziewiąty kolejny mecz bez zwycięstwa stargardzkiego drugoligowca.

Błękitni zagrali dzisiaj w Bytomiu z Polonią. To było spotkanie dwóch zespołów plasujących się w dolnej połówce tabeli II ligi, ale w gorszej sytuacji są Błękitni, bo są na ostatnim miejscu. Stargardzianie, po zwycięstwie na inaugurację rozgrywek z Kotwicą Kołobrzeg 2:0, nie wygrali ośmiu kolejnych spotkań. W dzisiejszym meczu walczyli o przełamanie i zwycięstwo, ale nic z tego nie wyszło. W 44 minucie to Polonia strzeliła gola, autorstwa Damiana Michalika.

W drugiej połowie gospodarze mieli kilka okazji do podwyższenia prowadzenia, ale nie pokonali już Marka Ufnala. W końcówce meczu zaatakowali piłkarze Błękitnych, stworzyli kilka groźnych sytuacji, ale nie potrafili pokonać stojącego w bramce gospodarzy Andrzeja Wiśniewskiego.
Błękitni przegrali szóste spotkanie w sezonie i był to dziewiąty kolejny mecz bez zwycięstwa w II lidze. Błękitni mają tylko 6 punktów i są na ostatnim miejscu w tabeli. W sobotę zagrają u siebie z Puszczą Niepołomice.

Polonia Bytom - Błękitni Stargard 1:0 (1:0)
Bramka: Michalik 44.

Błękitni: Ufnal, Wawszczyk, Liśkiewicz, Bednarski, Baranowski, Wojtasiak (57 Kazimierowicz), Flis, Gutowski (74 Zdunek), Wiśniewski (67 Więcek), Okuszko, Magnuski.