MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka tygodniowa z 14.04.2024 w Stargardzie. Sprawdź, czy jesteś na bieżąco

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami ze Stargardu, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Tak prezentują się wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Suchań w wyborach 2024”?

Przegląd tygodnia: Stargard, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Suchań w wyborach 2024

Wybory samorządowe 2024 zakończyły się. Polacy, którzy zdecydowali się wziąć w nich udział, oddali już swoje głosy, a lokale wyborcze zostały zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne wyniki, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Jak zagłosowali wyborcy i kto obejmie fotel burmistrza gm. Suchań oraz zostanie radnym miasta? Już wkrótce opublikujemy szczegółowe informacje.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Stargard

Głosowanie w wyborach samorządowych 2024 zakończyło się. Wszystkie lokale wyborcze w Polsce są już zamknięte. Wciąż czekamy na oficjalne dane dotyczące wyników głosowania na wójta gm. Stargard oraz do rady gminy, które poda Państwowa Komisja Wyborcza. Kiedy tylko będą dostępne, opublikujemy je w tym artykule.

📢 Oto wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Chociwel w wyborach samorządowych 2024

Zakończyły się wybory samorządowe 2024, a wszystkie lokale wyborcze zostały już zamknięte. Obecnie z poszczególnych okręgów spływają nieoficjalne wyniki. Gdy tylko PKW poda ostateczne dane dotyczące głosowania na burmistrza gm. Chociwel oraz do rady miasta zobaczysz je również w tym artykule.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Stargard: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Stargardzie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Sprawdź wyniki wyborów do rady powiatu stargardzkiego. Kogo wybrano w Twoim powiecie w 2024 roku?

Państwowa Komisja Wyborcza podała już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Jak zagłosowali mieszkańcy powiatu stargardzkiego? Sprawdź, kto otrzymał mandat do rady powiatu z okręgów 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7. Jakie wyniki uzyskali poszczególni kandydaci?

📢 Sprawdź wyniki wyborów 2024 do sejmiku województwa zachodniopomorskiego z okręgu nr 5. Na kogo głosowano w twoim regionie?

PKW podała oficjalne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych. Wiemy, kto zdobył najwięcej głosów i otrzymał mandat radnego sejmiku województwa zachodniopomorskiego w okręgu nr 5. Poniżej przedstawiamy pełną listę. Sprawdź, jak głosowali mieszkańcy Twojego regionu.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Stara Dąbrowa

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 zostały opublikowane przez Państwową Komisję Wyborczą. Wiemy, jaki rezultat uzyskali kandydaci na wójta gm. Stara Dąbrowa oraz kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Zobacz, jak głosowali mieszkańcy i komu powierzyli sprawowanie władzy w obecnej kadencji.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Marianowo

Wiemy, jaki jest rezultat głosowania na wójta gm. Marianowo oraz kto zasiądzie w radzie gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. PKW podała oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje. Zobacz, ile głosów uzyskali kandydaci z poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady gminy i na wójta w gm. Kobylanka

Wybory samorządowe za nami. PKW przedstawiła oficjalne wyniki. Wiemy, jak głosowali mieszkańcy gm. Kobylanka i jak rozłożyły się głosy. Sprawdź, kto otrzymał mandat radnego gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 oraz jak wygląda rezultat głosowania na wójta. Poniżej prezentujemy szczegółowe wyniki.

📢 Sprawdź wyniki głosowania w wyborach 2024 do rady miasta i na burmistrza w gm. Ińsko

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 są już znane. PKW opublikowała ostateczne dane z liczenia głosów. Wiemy, jakie wyniki uzyskali kandydaci na burmistrza gm. Ińsko, a także kto będzie sprawował mandat radnego miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady gminy i na wójta w gm. Dolice w wyborach 2024

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. PKW podała ostateczny rezultat liczenia głosów. Zobacz, jaki wynik osiągnęli kandydaci na wójta gm. Dolice i kto został radnym gminy z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. Dowiedz się, jak głosowali mieszkańcy oraz ile głosów zdobyli reprezentanci poszczególnych komitetów wyborczych.

📢 Tak prezentują się wyniki głosowania do rady miasta i na burmistrza w gm. Dobrzany w wyborach 2024

Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki niedzielnych wyborów samorządowych. Już wiadomo, kto uzyskał najlepszy wynik. Sprawdź, którzy kandydaci z okręgów nr 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 otrzymali mandat radnego miasta oraz jak prezentują się wyniki głosowania na burmistrza gm. Dobrzany. Poniżej publikujemy oficjalne rezultaty.

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na prezydenta w Stargardzie

Znamy oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024. Wiemy, jak wygląda skład rady miasta oraz jak prezentują się wyniki głosowania na prezydenta Stargardu. Zobacz, na kogo postawili mieszkańcy i kto zdobył najwięcej głosów.

📢 Nowa przestrzeń rekreacyjna przy ul. T. Tańskiego wkrótce otwarta

Mieszkańcy osiedla Lotnisko w Stargardzie będą wkrótce mogli cieszyć się nowo zrealizowaną inwestycją w postaci obiektu rekreacyjnego zlokalizowanego przy ulicy T. Tańskiego. Inicjatywa, która zyskała poparcie głównie wśród młodszych mieszkańców regionu, poszerzy zakres możliwości spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

📢 Linia "OGRODY" znów będzie wozić stargardzian do działek

W odpowiedzi na wiosenne potrzeby mieszkańców, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji po raz kolejny uruchamia specjalną linię autobusową "OGRODY", której zadaniem jest ułatwienie dostępu do lokalnych ogrodów działkowych. Linia "OGRODY", po raz pierwszy wprowadzona dwa lata temu, odnotowała znaczące zainteresowanie wśród stargardzian, którzy już od 15 kwietnia (poniedziałek) tego roku będą mogli ponownie skorzystać z tej wyjątkowej opcji transportowej.

📢 Rodzinna fiesta sportu w Teatrze Letnim – bieganie i nordic walking

Teatr Letni w Stargardzie zaprezentował się z najpiękniejszej strony 6 kwietnia, ożywiony sportową rywalizacją i radością najmłodszych. W ramach lokalnego święta ruchu, miłośnicy biegania oraz nordic walking w różnym wieku spotkali się, by zmierzyć swoje siły na licznych dystansach.

📢 Stargard pamięta o ofiarach katastrofy smoleńskiej

Czternaście lat temu, 10 kwietnia 2010 roku, doszło do tragedii, która na stałe wpisała się w historię Polski. W katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem zginęło 96 osób, w tym najwyżsi rangą przedstawiciele państwa polskiego: prezydent Lech Kaczyński wraz z małżonką Marią, ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski oraz liczni parlamentarzyści.

📢 Kompleksowy modernizacja ulic w Stargardzie. Aleja Żołnierza Boczna i Pogodna – trwa remont

Trwają długo oczekiwane prace remontowe na Alei Żołnierza Bocznej oraz ulicy Pogodnej. Inwestycja, zrealizowana przez renomowaną firmę budowlaną STRABAG, przyniesie istotne zmiany w infrastrukturze drogowej miasta, zwiększając komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników dróg.

📢 „Życie w negatywie” — rodzina Kirstenów w obiektywie historii

W stargardzkim Muzeum Archeologiczno-Historycznym uroczyście otwarto wystawę czasową pod tytułem „Rodzina Kirsten. Życie w negatywie”. Wernisaż odbył się w miniony czwartek, a ekspozycja przenosi zwiedzających w czasy początków XX wieku, wprost do codzienności rodziny Kirstenów, której korzenie w Stargardzie sięgają roku 1888, kiedy to przeprowadzili się z niemieckiego Stralsundu.

📢 Wernisaż Zbigniewa Stacharskiego w Stargardzkim Centrum Kultury

W piątek 26 kwietnia o godzinie 18:00 miłośnicy sztuki w Stargardzie będą mieli wyjątkową okazję odwiedzić Stargardzkie Centrum Kultury, gdzie odbędzie się spotkanie z niezwykłym artystą – Zbigniewem Stacharskim – oraz wernisaż jego prac pt. „Historia „myszką” malowana”.

📢 Stargard w czołówce rankingu sukcesu kadencji władz lokalnych w miastach całej Polski miesięcznika „Wspólnota”

W najnowszym raporcie miesięcznika „Wspólnota” Stargard uplasował się na zaszczytnym 18. miejscu w kategorii sukces finansowy, wyprzedzając znaczącą część z 267 sklasyfikowanych miast powiatowych w Polsce. Analiza obejmowała kompleksową ocenę działalności samorządów w okresie od 2018 do 2023 roku.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na stargard.naszemiasto.pl Nasze Miasto